![Конфлікт вночі: Підозрюваного затримано](https://gromada.best/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-09_12-17-15.jpg)
Сьогодні вночі патрульні отримали виклик про ножове поранення на вулиці Героїв Маріуполя. Поліцейські прибули на місце події, де знайшли 43-річного заявника з тілесними ушкодженнями, які, ймовірно, були завдані йому ножем знайомим.
Патрульні надали першу допомогу та викликали швидку допомогу. Інспектори роти ТОР затримали підозрюваного – 25-річного мешканця Кременчука, на якого вказав потерпілий.
Подробиці та мотиви конфлікту залишаються під розслідуванням поліції.