![](https://gromada.best/wp-content/uploads/2023/11/69331ad6-2b97-462a-a9d6-24562a68b955.jpeg)
Вчора 26 листопада близько о 6:30 на місцевому підприємстві у місті Глобине робітник отримав травму руки в результаті потрапляння її до транспортера.
Чоловік 1986 року народження, був госпіталізований до Глобинської лікарні.
За даним фактом вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за кваліфікуючими ознаками ч. 1 ст. 271 (Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці, якщо це порушення заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого) Кримінального кодексу України.