![](https://gromada.best/wp-content/uploads/2021/02/0b696097db680512fd04bc07d765b414_xl.jpg)
Здоров'яПодіїПолтавщина
Молода мама з дворічною дитиною отруїлись невідомою речовиною
Обставини події з’ясовуються.
Вчора, 9 січня, до Гадяцької Центральної районної лікарні доставили мешканців с. Мартинівка, Миргородського району (колишній Гадяцький) за попереднім діагнозом отруєння невідомою речовиною госпіталізовано дворічну дитину та 21-річну жінку.
Стан здоров’я дитини – середньої тяжкості, а у матері – тяжкий.