![](https://gromada.best/wp-content/uploads/2024/04/b8828c3efe4a76729a2ca273e3e00f69.jpg)
29 березня, близько 19:00, на вулиці Хорольській у Кременчуці сталася трагедія: 43-річний місцевий житель вбив свого 53-річного товариша під час конфлікту, нанісши йому смертельні тілесні ушкодження.
На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції та спеціалісти-криміналісти, які вилучили речові докази та встановили особи учасників конфлікту. Олександр Холондович, начальник Кременчуцького районного управління поліції, повідомив, що досудове розслідування встановило причетність 43-річного кременчужанина до скоєння злочину.
Підозрюваному оголошено про підозру і обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть) розпочато кримінальне провадження. У разі доведення вини, фігуранту загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.