ПолтавщинаСпорт

Полтавець першокурсник став чемпіоном світу з кікбоксингу

В Угорщині протягом 14-21 вересня відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO. Студент першокурсник спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» Михайло Сердюк змагався у складі збірної України й посів перше місце на головному татамі світових змагань.

Першокурсник спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Михайло Сердюк змагався у складі збірної України й зійшов на п’єдестал, виборовши «золото» на головному татамі світових змагань.

«Займаюсь у спортивному клубі «Легіон» близько 8 років. Виступаю на змаганнях різного рівня з тайського боксу і кікбоксингу. Кубок світу в Угорщині – перші мої міжнародні змагання. Ця перемога – результат моїх старань і тренерської підтримки. Дякую усім, хто був поруч під час підготовки й перемоги. Бажаю усім в навчанні та спорті максимально віддаватися улюбленій справі», – прокоментував студент, 6-разовий чемпіон України з кікбоксингу WAKO і 3-разовий чемпіон України з таїландського боксу.

У загальному заліку збірна України посіла другу позицію серед 46 країн-учасниць Кубка світу.