![](https://gromada.best/wp-content/uploads/2021/09/snimok-ekrana-2021-09-03-v-09.28.36.png)
Кременчук
Хочуть паралізувати навчання у школах Кременчука
Полтавські чиновники хочуть паралізувати навчання у школах Кременчука
Тільки почався навчальний рік, а полтавські чиновники захотіли паралізувати навчання у школах Кременчука. 2 вересня чиновники Держпродспоживслужби Полтавщини. Не маючи жодних документів чи дозволів, чиновники хотіли перевірити КНВК№ 15. Чиновники заявляли, що хочуть зібрати інформацію про підготовку до навчального року. Це при тому, що навчальний рік вже почався, і заклад пройшов всі необхідні перевірки у серпні.