Судовому процесі у Кременчуці виникли цікаві деталі щодо інтернет-видання “Кременчук Тудей” та його зв’язків з місцевими посадовцями. Родина депутата міської ради Богдана Лазоренка звернулася до суду через публікації, у яких їх називали “агентами кремля” та поширювали неправдиві дані.
Цікаво, що представники “Кременчук Тудей” відмовилися взяти участь у судовому засіданні, але претендують на роль медіа.
Також виявилося, що домен та послуги хостингу для сайту надає ФОП “Скуріхін”, а реєстратором домену був директор Крюківської районної адміністрації Дмитро Лозовик.
![Дмитро Лозовик на фото справа від Віталія Малецького](https://gromada.best/wp-content/uploads/2024/04/4c51a0f9-0ab8-4932-9c97-ebf73c2ed3f5.jpeg)
Суд визнав, що публікації на сайті містять наклеп та неправдиві відомості. До рішення у справі вже звернулися до Нацради, СБУ та Ради нацбезпеки й оборони для можливого блокування діяльності “Кременчук Тудей”.
Наступне засідання призначено на 23 травня, і результати цього процесу можуть мати серйозні наслідки для видання.