КременчукСпорт

«Кременчук» поступився «Краматорську»

«Кременчук» в овер-таймі поступився «Краматорську»

29 серпня в Краматорську відбуваються матчі останнього ігрового дня на Відкритому Кубку Донбаса-2021. У стартовому поєдинку зійшлися «Кременчук» та «Краматорськ».

Перший період команди провели на гарних швидкостях, але використовувати свої гольові моменти так і не зуміли. Відмінно у воротах відпрацювали голкіпери – Гордюшин (Кременчук) та Трус (Краматорськ). Клуби по двічі грали в більшості, однак рахунок на табло за підсумками першого періоду залишився 0:0.

У додатковий час команди вели сильнiшу боротьбу, не поступаючись ні на одному сантиметрі майданчика. Однак закинути ні однієї з команд так і не вийшло. Здавалося, що матч перейде в серію булітів, коли за 30 секунд до кінця п’ятихвилинки Гриценко прошив Гордюшина та подарував виграш у додатковий час «Краматорську».